Українські безпілотники атакували 5 регіонів Росії та Севастополь


05:5830.08.2023

Про це повідомляє “Русская служба BBC”.

Що відомо на цю годину:

Близько 0.30 мск губернатор Псковської області повідомив про відбиття атаки дронів на аеропорт у Пскові, жертв і постраждалих немає. Після атаки виникла пожежа, осередки локалізували. За деякими повідомленнями постраждало або виведено з ладу щонайменше чотири літаки. Рейси в аеропорту скасували до четверга для перевірки та відновлення ЗПС.

Як повідомляло ІншеТВ, Псковському десанту підрізали крила – внаслідок атаки безпілотників знищено 4 Іл-76 (ФОТО, ВІДЕО)

Близько 1.45 мск Міноборони РФ повідомило про знищення трьох українських дронів у Брянській області та одного – в Орловській. Пізніше брянський і орловський губернатори повідомили, що постраждалих у регіонах немає. За іншими повідомленнями, один зі збитих над Брянськом БПЛА впав на завод “Кремній ЕЛ”, спричинивши невелику пожежу. Глава Орловської області заявив, що над регіоном збили два безпілотники.

Як повідомляло ІншеТВ, в Брянську після атаки безпілотників горить завод мікроелектроніки “Кремній ЕЛ” (ВІДЕО)

Ближче до 2.00 мск Міноборони РФ розповіло, що авіація Чорноморського флоту знищила 4 катери з десантними групами ЗСУ чисельністю до 50 осіб;

За півгодини МО повідомило, що близько 2.00 мск ще один дрон знищили над Калузькою областю;

О 3.10 мск губернатор Севастополя повідомив про відбиття атаки безпілотників із моря в районі Севастопольської бухти;

Майже одночасно Міноборони РФ повідомило, що український безпілотник збили і над Рязанською областю.

Чекаємо на подробиці.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube