На україно-білоруському кордоні пролунали вибухи – здетонували протитанкові міни. Що сталося? (ФОТО)


12:5329.08.2023

Пролукашистські канали повідомляють, що сьогодні в районі 03:30 на залізничному мосту за 800 метрів від станції “Словечно” здетонувало кілька протитанкових мін ТМ-62М.

Як доказ додається фото, де видно зруйноване залізничне полотно на мосту прямо на самому кордоні Білорусі з Україною, на фото можна побачити навіть прикордонний стовп РБ. Зазначимо, що фото зроблено з території РБ у бік України, пише Беларускі Гаюн.

На україно-білоруському кордоні пролунали вибухи - здетонували протитанкові міни. Що сталося? (ФОТО) 1
На україно-білоруському кордоні пролунали вибухи - здетонували протитанкові міни. Що сталося? (ФОТО) 3

Повідомляється, що попередньо це сталося через удар блискавки. Унаслідок вибуху пошкоджено опору мосту та зруйновано залізничні полотна в обидва боки. Інформації про постраждалих немає.

Як пише Радіо Свобода, згідно з повідомленнями, на місці, де стався підрив, розташовується лісовий масив. Підрив протитанкових мін буцімто стався на території Овруцького району Житомирської області близько пів на четверту ночі за 800 метрів від білоруського пункту пропуску «Словечно» у Гомельській області. Як ймовірну причину вибуху вказують влучання блискавки в одну з електрошахт. Внаслідок вибуху нібито пошкоджено опору мосту та залізничні колії.

Українські військові чи влада поки офіційно не коментували цю інформацію. Щоправда у коментарі Білоруській службі Радіо Свобода помічник командувача Об’єднаних сил ЗСУ Євген Силкін лише сказав, що у нього «немає такої інформації, що в нашій країні підриваються міни». Він запропонував зробити офіційний запит з цього приводу.

Раніше українська сторона повідомила про мінування українського кордону через загрозу нового наступу Росії з території Білорусі.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube