МЗС України відреагувало на слова Папи Франциска про нащадків “великої Матінки Росії”


21:2828.08.2023

Як повідомляло ІншеТВ, через телеміст Папа Франциск звернувся до учасників Х Всеросійських днів католицької молоді, що відбуваються у Санкт-Петербурзі. Детальніше про це: Ви спадкоємці великої Росії Петра і Катерини, великої культури, великої людяності, – папа звернувся до молоді РФ

В Міністерстві закордонних справ відреагували на слова папи римського Франциска. Речник МЗС Олег Ніколенко наголосив, що саме такою імперіалістичною пропагандою, “духовними скрепами” і “потребою” в порятунку “великої Матінки Росії” Кремль виправдовує вбивства тисяч українців і знищення сотень українських міст і сіл.

«Ніколи не забувайте про спадщину. Ви — нащадки великої Росії: великої Росії святих, правителів, великої Росії Петра І, Катерини ІІ, тієї імперії — великої, освіченої, великої культури та великої людяності. Ніколи не відмовляйтеся від цієї спадщини. Ви — нащадки великої Матінки Росії, крокуйте вперед з цим. І дякую вам — дякую за ваш спосіб бути, за ваш спосіб бути росіянами». Це цитата із виступу Папи Франциска перед учасниками Х Всеросійського дня католицької молоді в Санкт-Петербурзі 25 серпня.

Саме такою імперіалістичною пропагандою, «духовними скрепами» і «потребою» в порятунку «великої Матінки Росії» Кремль виправдовує вбивства тисяч українців та українок і знищення сотен українських міст і сіл.

Дуже прикро, що російські великодержавні ідеї, які, власне, і є причиною хронічної агресивності Росії, свідомо або несвідомо, звучать з вуст Папи Римського, місія якого, в нашому розумінні, як раз полягає в тому, аби відкрити очі російської молоді на руйнівний курс нинішнього російського керівництва”.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube