Безпілотників має бути стільки, скільки треба, – Зеленський (ВІДЕО)


20:4714.08.2023

Володимир Зеленський у вечірньому зверненні розповів про поїздку на Східний фронт.

-Сьогодні від самого ранку в Донецькій області, у розташування наших бойових бригад. Мав честь нагородити найкращих, подякувати всім – кожній бригаді – за хоробрість, відвагу, результати заради України. Разом із генералом Богомоловим, командувачем ОТУ «Соледар», поспілкувалися з командирами бригад та батальйонів – тими, хто в боях, – про їхні фронтові потреби.

Завжди є загальна картина, є звіти по кожному напрямку, по кожній бригаді. Але важливо говорити з воїнами напряму, безпосередньо – про досвід війни тих, хто на позиціях. Сьогодні це були детальні, відверті розмови про наші наступальні дії, про постачання у війська, про можливості командирів, про те, якими є зараз ці можливості та якими вони мають бути.

Зброя та дефіцитні снаряди. Ремонт техніки.

Гостре питання – транспорт для евакуації поранених та час евакуації. Безпілотники – те, що застосовує ворог: «ланцети», «орлани», – і те, що потрібно нашим воїнам, від «мавіків» до кожної іншої системи безпілотників.

Зеленський зазначив, що безпілотників повинно бути стільки, скільки треба для фронту – це розхідний матеріал, так до нього і треба ставитись. І рано говорити, що для цього робиться достатньо.

-Важлива тема – це те, як командири можуть управляти особовим складом: мотивація воїнів, тренування бійців, комплектація підрозділів. Дуже багато проблем через неякісну роботу ВЛК. Будемо готувати рішення.

Зеленський також подякував США за чергову допомогу, в якій – ракети для Петріотів і Хаймарсів, Джевеліни і інші “дуже потрібні речі”.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube