Полонений на Херсонщині комбат Томов не розуміє, як росіяни почали вбивати “собі подібних” (ВІДЕО)


06:5814.08.2023

Командир батальйону 1822 збройних сил РФ майор Юрій Томов дав свідчення про стан російський військ, які зараз знищують українців на Херсонщині.

14-хвилинний запис бесіди з ним вчора ввечері розмістив Телеграм-канал “Николаевский Ванек”.

“Поспілкувалися про втрати, про перспективи Росії в цій війні, про ставлення місцевих жителів у Херсонській області до них, а також про “укронацистів” і, звичайно ж, про попереднє місце служби на базі зберігання ядерних боєприпасів”, – зазначається у тексті, яким супроводжується відео.

Як наголошується, майор дуже низько оцінює підготовку свого підрозділу й каже що в його батальйоні “дуже багато відмовників (500-х)”.

Українські бійці, інформує ТГ-канал, полонили Томова на лівобережжі Херсонщини, куди, як вже попередньо повідомляли українські, російські та європейські інформаційні ресурси, було здійснено диверсійно-розвідувальний рейд з підконтрольного правобережжя.

“Для чого ви вбиваєте людей, тим більше, якщо розумієте що програєте?”, – запитують у Томова.

Спершу майор каже, що йому “складно” відповісти, а потім заявляє наступне:

“Це величезний біль і незрозумілість, що могло зі мною статися завдяки бездумній фанатичній політиці президента Російської Федерації Володимира Володимировича Путіна. Я не розумію, як так сталося, що світогляд людей перевернувся на усі 180 градусів, і люди, які мріяли про мирне життя, почали вбивати собі подібних. За якісь ідеї, ідеали, які не мають нічого спільного з тим, що реально відбувається”.

Росіяни болісно реагують на це відео.

Полонений на Херсонщині комбат Томов не розуміє, як росіяни почали вбивати "собі подібних" (ВІДЕО) 1
Полонений на Херсонщині комбат Томов не розуміє, як росіяни почали вбивати "собі подібних" (ВІДЕО) 3


© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube