В лікарні Дніпра від наркозу померла дитина, ще 11 постраждали за подібних обставин


20:0812.08.2023

У Міській багатопрофільній клінічній лікарні матері і дитини імені Руднєва у Дніпрі 11 пацієнтів дістали тяжку побічну реакцію на медичні препарати, які застосовували під час операції. Одна малолітня дитина в підсумку померла.

Про це повідомило сьогодні МОЗ.

Пацієнти отримали тяжку побічну реакцію на медичні препарати, які застосовувалися під час проведення оперативних втручань. Попередньо, йдеться про медпрепарати для внутрішньовенного наркозу.

На партію підозрюваних у побічній дії препаратів накладено карантин та вилучено з обігу в медзакладі. Також Держлікслужба проводить власне розслідування, за результатами якого прийматиме відповідні управлінські рішення.

Відомо, що медичні препарати лікарня закуповувала самостійно, а не отримувала через централізовані закупівлі. В лікарні тривають слідчі дії. Працює відповідна комісія та правоохоронці.

Постраждалих пацієнтів переведено до інших медичних закладів, де їм надається необхідна медична допомога.

Станом на зараз відомо про 11 постраждалих, серед них — 5 дорослих та 6 дітей.

На жаль, одну дитину врятувати не вдалося. Напередодні вночі 11-річний хлопчик помер. Висловлюємо глибокі співчуття рідним.
Наразі 5 дітей переведено до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні. Їх стан середньої тяжкості.

5 дорослих пацієнтів доправлено до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова. Стан двох з них оцінюється як важкий. За їх життя продовжують боротися лікарі.

Більше деталей згодом.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube