Краще ви до нас? Зустріч Путіна і Ердогана може відбутися в Туреччині


19:2012.08.2023

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган та російський диктатор Владімір Путін зустрінуться або наприкінці серпня, або на початку вересня.

Про це пише A Haber. Таким чином, візит може статися пізніше, ніж про нього говорили раніше, але це не всі новини з цього приводу.

Президент Реджеп Таїп Ердоган у серпні відвідає Угорщину, а у вересні – Індію та США.

Кореспондент Haber Рюя Аккуш повідомила подробиці закордонних контактів президента Ердогана.

З його слів випливає, що Ердоган здійснить закордонні візити в серпні, але продовжить їх у вересні. “Більше того, поки триватимуть ці дипломатичні контакти, можливо, Туреччина матиме іноземних гостей”.

Перш за все, заплановано візит на 20 серпня. Президент Ердоган поїде до Угорщини. Це буде в певному сенсі візит-жест. В Угорщині в цей день національне свято. Президент Ердоган поїде в той же день і повернеться до країни в той же день. Він покаже, що Туреччина на боці Угорщини. Потім президент Ердоган буде в Анкарі.

ЧИ БУДЕ ЗУСТРІЧ З ПУТІНИМ?

“Ближче до кінця місяця у нього може відбутися контакт з президентом Росії Володимиром Путіним. Насправді, ми очікуємо, що Путін приїде до Туреччини, але може відбутися і візит у зворотному напрямку. Було б корисно додати особисту зустріч з Путіним наприкінці серпня – на початку вересня. Ця зустріч віч-на-віч дуже важлива для майбутнього зернового коридору”.

ВІЗИТ ДО ІНДІЇ В РАМКАХ ЗУСТРІЧІ “ВЕЛИКОЇ ДВАДЦЯТКИ

Президент Ердоган відвідає Індію 9-10 вересня, цього разу для участі у саміті G-20. Після контактів він повернеться до Туреччини.

ВИРІШАЛЬНИЙ ВІЗИТ ДО США

17-21 вересня президент Ердоган перебуватиме в Америці. Там буде організована Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй. Туреччина також буде залучена до цієї ради. Рішення, які будуть прийняті тут, також дуже важливі для світу. У таких візитах (до США) на перший план виходять двосторонні контакти. Окремо він зустрічатиметься з лідерами інших країн-членів ООН. Для цього також будуються плани. Нарешті, особливо важливими для світу будуть контакти з Росією”, пише видання.

Нагадаємо: «Зростання напруженості у Чорному морі нікому не буде вигідним»: Рада нацбезпеки Туреччини закликала «всі сторони негайно сісти за стіл переговорів та закінчити війну»© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube