Дубінському видали електронний браслет і забрали закордонний паспорт (ВІДЕО)


13:0510.08.2023

Печерський райсуд Києва обрав народному депутатові Олександру Дубінському, якого підозрюють у службовому підробленні документів для виїзду за кордон, запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання з носінням електронного браслета терміном до 8 жовтня.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного із зали суду.

“Клопотання задовольнити, застосувати до Олександра Дубінського запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Покласти обов’язки на строк до 8 жовтня 2023 року прибувати до слідчого прокурора, слідчого судді, не відлучатися за межу Київської області без дозволу слідчого прокурора, суду, не спілкуватися зі свідками у справі, здати на зберігання паспорт громадянина України для виїзду за кордон”, — йдеться в ухвалі суду, яку зачитала суддя.

На початку засідання адвокат нардепа звернувся з клопотанням відкласти засідання, бо зараз відбувається пленарне засідання у Верховній раді, а в судовій залі перебувають ще три депутати. Дубінський також просив перенести розгляд запобіжного заходу.

“Засідання зараз важливі, вони відбуваються раз на 5 тижні, прошу задовольнити клопотання”, — сказав Дубінський.

Прокурор Олександр Мельник заперечив, наголосивши на тому, що особиста присутність депутата на судовий процес не впливає.

“Яким чином депутати тут, а не в сесійній залі, я не розумію. Депутати не впливають на судовий процес”, — сказав прокурор.

Суддя відмовилася перенести засідання.

Сторона обвинувачення просила суд застосувати до нардепа запобіжний захід у вигляді особистого зобов‘язання з носінням електронного браслета і не відлучатись зі свого місця проживання.

Нагадаємо, напередодні Дубінському повідомили про підозру за підробку документів, він обізвав Єрмака Аллою Борисівною, а Зеленського – Кіркоровим© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube