ЗСУ продовжують наступ на Бахмутському, Мелітопольському та Бердянському напрямках – Генштаб


08:3610.08.2023

Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Бахмутському, Мелітопольському та Бердянському напрямках.

Про це повідомляють в Генштабі ЗСУ, передає Інше ТВ.

В напрямку Урожайного, південніше та південнно-східніше Старомайорського наші захисники мали частковий успіх, закріплюються на досягнутих рубежах. Противник вів безуспішні наступальні дії в районі Новокалинового, Авдіївки, Побєди, Новомихайлівки. Ворог зазнає значних втрат в особовому складі, озброєнні та техніці. У той же час, противник продовжує чинити потужний опір, здійснює переміщення підрозділів та військ, активно застосовує свої резерви.

На Бахмутському напрямку українські воїни продовжують вести наступальні дії південніше міста Бахмут, закріплюються на досягнутих рубежах.

Водночас, Сили оборони України продовжують стримувати наступ російських військ на Куп’янському та Лиманському напрямках. Противник вів безуспішні наступальні дії в районі північно-східніше Дружби, здійснив безуспішні спроби відновити втрачене положення на околицях Кліщіївки. Тривають важкі бої.

Як повідомляло Інше ТВ, За добу в Україні ліквідовано ще 580 окупантів, загалом – понад 252 тисячі. Повні втрати ворога© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube