Арахамія визнав, що з самого початку вони знали, що 10% “Слуги народу” – “помилка набору”


09:0910.08.2023

Голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія визнав, що від самого початку було зрозуміло, що 10% від складу “Слуги народу” – мотлох.

Про це Арахамія сказав вчора в 18.45 в ефірі національного телемарафону, який транслювали в YouTube каналу “Рада”.

Арахамію попросили прокоментувати останні скандали з нардепами від “Слуги народу” – з Дубінським, Гуньком, Холодовим.

-Що тут коментувати? Ми з першого дня взяли на себе політичну відповідальність, яку мало хто брав. В принципі, як і зараз. В кожній фракції чи групі є антикорупційні розслідування, скандали із порушенням моральних норм поведінки в суспільстві. Але крім “Слуги народу” ніхто не закликає нікого складати мандати, це робимо тільки ми. З самого початку президент України Володимир Зеленський казав, що “Слуга народу” має пройти період самоочищення.

Ми із самого початку закладали, що до 10% людей, яких ми так швидко тоді набрали, будуть, так би мовити, помилки набору. І потім це потрібно буде виправляти. На жаль, виправляємо “з кров’ю”, як то кажуть. Втрачаємо від цього і рейтинг, і багато роздратованих людей, але це треба пройти. Це важкий шлях, і ми точно це пройдемо, – сказав Арахамія.

Він розповів, що вже три нардепи від “Слуги народу” склали мандати, “багатьох виключили із фракції”.

-Позбавляємо і права відвідувати комітети, не сплачуються зарплати їм та їхнім помічникам і таке інше. І мені здається, що це нормальний процес. І хоч наші політтехнологи не радять нам цього робити, ми хочемо, щоб усі бачили, що насправді “Слуга народу” – динамічна структура, – зазначив Арахамія.

Нагадаємо, що нардепа-“слугу” Гунька арештували під заставу у 30 млн.грн.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube