Російський ракетний удар по Покровську, обмін полоненими і фронт: про що в своєму зверненні говорив Зеленський (ВІДЕО)


22:5007.08.2023

Сьогоднішнє своє звернення наприкінці 530 дня опору українського народу повномасштабному російському вторгненню Президент України Володимир Зеленський почав з ситуації в Покровську.

Він не назвав кількість загиблих від російського «Іскандеру» серед мирного населення, але назвав ім‘я загиблого під час повторного ракетного удару співробітника ДСНС – полковник Андрій Омельченко, заступник начальника ГУ ДСНС в Донецькій області. Вічна пам’ять!

Також він відзначив працівників ДСНС, які рятують життя, – сержант служби цивільного захисту Віталій Мурзенко та лейтенант служби цивільного захисту Володимир Явтушенко (Херсонська область), майстер-сержант служби цивільного захисту Сергій Гладкий та полковник служби цивільного захисту Андрій Соляніков (Харківська область), сержант служби цивільного захисту Костянтин Потурайко та капітан служби цивільного захисту Віталій Денисенко (Дніпропетровська область). Усі вони неодноразово брали участь в ліквідації наслідків ударів терористів, в порятунку життя наших людей. «І, звичайно, усі працівники ДСНС Донецької і Луганської областей, Запоріжжя, Одещини – я дякую  усьому колективу ДСНС України», – додав Зеленський.

Також Президент України зупинився на сьогоднішньому обміні полонених.

«Сьогодні є важливий результат у нашої команди, яка займається обмінами. Ще 22 хлопці вдома, в Україні. 20 із них – солдати та сержанти, двоє – офіцери. Воїни Збройних Сил. Серед них є поранені. Потрапили в полон на різних напрямках фронту. Але тепер вдома. І зробимо все, щоб повернути в Україну всіх наших людей, які зараз у російській неволі. Пам’ятаємо про всіх та шукаємо кожного, хто в переліку безвісти зниклих. На щастя, вдається повертати наших. І важливо, що це – спільне завдання. Завдання й тих, хто організовує обміни: Єрмак, Буданов, Малюк, Клименко. Дякую, хлопці! І завдання тих, хто поповнює для нашої держави обмінний фонд.

Кожен, хто бере окупантів у полон на фронті, хто активний на передовій, – кожен такий наш воїн пришвидшує свободу для українців. Важливо про це пам’ятати», – підкреслив Володимир Зеленський.

Назвав Президент України і військових, які особливо відзначились на фронті.

Бахмутський напрямок: 3-тя і 5-та окремі штурмові бригади, штурмова бригада Національної поліції «Лють», 92-га окрема механізована бригада. «Є успіхи у знищенні окупантів. Важливі успіхи. Я дякую вам, воїни!», – сказав очільник держави.

Торкнувся Президент України і теми 15-ї річниці вторгнення росії до Грузії. І звернувся до грузин грузинською.

Як повідомляло Інше ТВ, Під ударом багатоповерхівки, кафе та магазини. Що відомо про ракетну атаку на Покровськ© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube