Не чіпай лихо, доки воно тихо. Після заяви Денисенка про невипуск чоловіків знайшли його сина – за кордоном (ФОТО)


10:4407.08.2023

Протягом вихідних українці шаленіли через пост екснардепа, ексрадника МВС, а зараз очільника інституту майбутнього Вадима Денисенка. Він дуже перейнявся демографічною ситуацією в Україні після війни і заявив, що для збереження нації треба продовжити заборону на виїзд чоловіків і після перемоги – на 3 роки.

Не чіпай лихо, доки воно тихо. Після заяви Денисенка про невипуск чоловіків знайшли його сина - за кордоном (ФОТО) 1
Не чіпай лихо, доки воно тихо. Після заяви Денисенка про невипуск чоловіків знайшли його сина - за кордоном (ФОТО) 5

Цей пост викликав шквал обурення. Писали і про засилля “вічного совка” в деяких представників нібито еліти, про новий вид кріпацтва, про недолугість подібних пропозицій і таке інше. А потім почали цікавитись, а чи відповідає сам Денисенко заявленим пропозиціям, і виявилося, що якраз ні. І що краще б йому перейматися власним сином перед тим, як виголошувати на громадськість свої недолугі пропозиції.

Виявилось, що Андрій Денисенко, син колишнього народного депутата, колишнього радника голови МВС та виконавчого директора Українського інституту майбутнього живе за кордоном і багато подорожує.

Як давно Андрій за кордоном – невідомо. Школу хлопець закінчив у 2021 році в Україні. Останніми роками юнак активно постив відео в YouTube. Андрій показував, як подорожує світом. Найбільше відео було про міста Німеччини, пише Главком.

Не чіпай лихо, доки воно тихо. Після заяви Денисенка про невипуск чоловіків знайшли його сина - за кордоном (ФОТО) 3
Не чіпай лихо, доки воно тихо. Після заяви Денисенка про невипуск чоловіків знайшли його сина - за кордоном (ФОТО) 6

Що цікаво, після того, як з’явилася інформація про перебування Андрія за кордоном, одразу ж зникли відео з соцмережі. 

Також син Денисенка видалив чи приховав усі дописи на своїй сторінці у Facebook.

Андрій Денисенко народився 22 вересня 2004 року, тобто невдовзі йому виповниться 19 років. У своїх соцмережах хлопець вказав, що навчається у Віденському університеті.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube