На Запоріжжі російські окупанти перевдяглися в форму ЗСУ, щоб вдарити з тилу. Їх покарали і свої, і наші


11:2207.08.2023

У Запорізькій області російські окупанти отримали “дружній” вогонь у спину через шоу з перевдяганням у форму ЗСУ. Через неузгодженість дій ЗС РФ втратили півсотні вояків. Про це повідомляють у російському телеграм-каналі “Кремлевская табакерка”

Інцидент стався неподалік села Роботине у Токмацькому районі Запорізької області. Група російських військових переодяглася в український піксель і хотіла зайти в тил до ЗСУ, щоб “навести там шурхіт”. Цю групу зафіксували з російського БпЛА і прийняли за бійців українських Сил оборони. Далі по них відпрацювала артилерія ЗС РФ. Через неузгодженість дій “дружнім вогнем” було вбито 32 окупанти.

На цьому історія не закінчилася. Завдяки “дружнім ударам” по росіянах ЗСУ виявили позиції ворожої артилерії і атакували їх “касетними снарядами”, стверджують на ворожому каналі. Через це загинуло ще 19 загарбників, багато поранених, в тому числі важко.

Винуватцем інциденту визнали командира, який вигадав маневр з перевдяганням і нічого нікому не сказав. Одразу після удару російської артилерії по своїх він зрозумів, що накоїв, і залишив позиції, його зараз шукають.

“Ворог почав тиснути сильніше, тому на фронті почастішали випадки таких неузгоджених дій”, — пояснило одне з джерел видання у Генштабі РФ. Також, з його слів, ЗС РФ зараз не вистачає засобів зв’язку, але над цим питанням командування нібито вже працює.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube