Росіяни найбільше докладають зусиль на Сході, бо вважають, що саме тут можуть переломити ситуацію на фронті, – Маляр


15:1104.08.2023

Для ворога епіцентром бойових дій залишається східний фронт – там стратегічні напрямки його наступу.

Ворог вважає, що, завдавши удар по Сходу, вони зможуть загалом переломити ситуацію на фронті. Тому найбільші зусилля зараз докладають саме на Сході.

Про це на своєму телеграм-каналі написала заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр, передає Інше ТВ.

«Наші війська вчора і сьогодні весь відбивають ворожі атаки на Куп‘янському, Лиманському та Сватівському напрямках. Кількість ворожих обстрілів збільшилась. Ідуть важкі бої. Мета ворога – відтягнути на ці напрямки наші сили з напрямку наступу та прорвати нашу оборону.

Крім того, на Куп‘янському напрямку ворог поставив собі за мету повернення втрачених восени минулого року територій. Це складна і виснажлива боротьба, але наші оборонці не дають можливості ворогу реалізувати його плани.

На Бахмутському напрямку теж складна ситуація. На південному фланзі наші війська поступово крізь щільний артилерійський вогонь та мінування, але продовжують рух вперед.  На північному фланзі ворог атакує – ми відбиваємо атаки. Тут так само ворог хоче повернути втрачені позиції.

Також на Сході ворог атакує Авдіівський і Мар’їнський напрямки. Там теж гарячі бої, але наші оборонці не дають ворогу просуватись», – написала Ганна Маляр.

Щодо Півдня, то тут Сили оборони України продовжують ведення  наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках.

«Ворог чинить шалений спротив. Окрім суцільного мінування, на ключових панівних висотах ворог обладнав захищені бетоновані інженерні укріплення. В таких важких умовах наші війська поступово, але дуже наполегливо рухаються вперед», – зауважила Маляр.

Як повідомляло Інше ТВ, Фронт, зерновий коридор, розвиток ВПК і високоточної зброї: Зеленський провів тригодинну Ставку© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube