Шмигаль заявив, що держава за 4,5 млрд. створила 20 тис. робочих місць. По 225 тис. за місце?


10:4428.07.2023

Допомога підприємництву залишається одним із ключових векторів роботи Уряду. Зокрема, через програму єРобота й напрямок «Власна справа». Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час форуму, що присвячений річниці дії програми.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Як повідомив Денис Шмигаль, за рік після старту програми було погоджено більше 6 тисяч грантів від держави на суму понад 4,5 млрд грн. Завдяки цьому буде створено близько 20 тисяч нових робочих місць.

«Безповоротні гранти бізнесу — це реальна інвестиція Уряду, яка сприяє зростанню підприємницької активності, генерує додану вартість, змінює структуру експорту, це нові робочі місця, гарантія соціальної стабільності, розвиток громад», — підкреслив Прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль зауважив, що «Власна справа» з підтримки мікро- й малого бізнесу стала головним компонентом програми єРобота. Держава, за його словами, дає українцям ефективний інструмент, аби втілити свої ідеї та плани. Загальна сума підтримки за напрямком «Власна справа» склала вже понад 1,3 млрд грн.

«Другий компонент єРоботи — це підприємства переробки. Програма націлена на розвиток українського експортного потенціалу, на розвиток середніх переробних підприємств. Наша стратегічна мета — щоб Україна експортувала не сировину, а перероблену продукцію з максимальною доданою вартістю. Загалом ми виплатили вже 2,8 млрд грн грантів підприємствам, які працюють у цьому напрямку», — відзначив Глава Уряду.

«Власний сад» і «Власна теплиця» стали третім компонентом програми єРобота. За словами Прем’єр-міністра, аграріям у цьому напрямку видано 500 млн грн.

Окремий напрямок — гранти для захисників і захисниць: ветеранів та їхніх родин. Денис Шмигаль підкреслив, що ветеранський бізнес — частина переходу від військового до цивільного життя.

«Це відкриває нові можливості для самореалізації, нові можливості для ветеранів і сімей загиблих захисників України. Така підтримка примножить добробут тисяч українських родин і зміцнить економіку», — сказав Прем’єр-міністр.

Як зауважив очільник Уряду, за перше півріччя український бюджет отримав у вигляді податків більш ніж 600 млрд грн, і кожна гривня з цих податків була направлена Урядом на фінансування армії та оборони.

«За ці 1,5 року повномасштабної війни наша економіка продемонструвала неймовірні властивості адаптації та стійкості до всіх невизначеностей. За це насамперед я дякую українському бізнесу. За вашу стійкість, за вашу роботу, за підтримку нашої армії в цих жорстких та непередбачуваних умовах воєнного часу», — сказав Денис Шмигаль.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube