Син війни. Як нардеп від ОПЗЖ Пономарьов заробляв на Україні і в РФ (ВІДЕО)


09:0925.07.2023

Як повідомляло ІншеТВ, вчора, 24 липня, Держбюро розслідувань та Служба безпеки повідомили народному депутату від забороненої в Україні партії ОПЗЖ Олександру Пономарьову про підозру у державній зраді. З огляду на все, що про нього тепер відомо, цей нардеп – уособлення дієвості російського вислову “кому война, а кому мать родна”. Пономарьов саме так і сприйняв цю трагедію українського народу – як можливість для збагачення.

Журналісти програми Схеми з’ясували, що саме народний депутат пів року робив в окупації, чи справді його полонили, про що домовлявся з загарбниками і як бізнес парламентаря Пономарьова тепер працює і на Росію, і на Україну – заробляючи й на російських заводах, й на українській державі.

Як зазначається, наприкінці лютого 2022 року Пономарьов поїхав назустріч російській армії та пів року прожив в окупованому Бердянську. Потім поїхав з окупованої території, повернувся до Києва та продовжив роботу у Верховній Раді.

Журналісти зібрали та проаналізували численні свідоцтва та документи, серед яких дані про пересування депутата, білінги його телефону та листування його соратників, перехоплені телефонні розмови російських окупантів та місцевих колаборантів. А також документальні докази того, як і на кого працює його бізнес у Бердянську та Росії.

2021 року журналісти проєкту Радіо Свободи Схеми знайшли у Пономарьова російський паспорт. За їхніми даними, вперше документ громадянина Росії йому видали 2003 року в Рибнівському районі Рязанської області на підставі “обміну”. Пономарьов не зміг пояснити, з якою метою тоді подав документи на набуття російського громадянства, заявивши, що “ніколи не користувався паспортом”.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube