У терміналі, який розбомбила сьогодні російська ракета, було зерно для Китаю, – Зеленський (ВІДЕО)


20:0419.07.2023

Володимир Зеленський у вечірньому зверненні розповів про наслідки атаки на порти Великої Одеси та про переговори, які відбулися сьогодні.

Протягом усього дня максимум уваги – ліквідації наслідків удару російських терористів по Одесі, по громадах в області, по Чорноморську… по наших портах… Це була чи не найбільша за весь час повномасштабної війни спроба Росії завдати болю Одесі. Дякувати ППО, всім нашим захисникам неба, наслідки цього удару – все ж менші, ніж могли би бути… Із кожним таким ударом ми звертаємось до партнерів знов і знов – повітряний щит України потребує посилення.

Цей удар терористів доводить, що їхня мішень – не лише Україна, не лише життя наших людей… У портах, які були атаковані сьогодні, зберігалося близько мільйона тонн продовольства… Саме той обсяг, який вже давно мав би бути доставлений в країни-споживачі в Африці, в Азії… У портовому терміналі, який постраждав цієї ночі найбільше від російського терору, – зберігалось 60 тисяч тонн агропродукції, що призначалась для відправки в Китай… Тобто всіх це зачіпає – російський терор. Кожен у світі має бути зацікавлений у притягненні Росії до відповідальності за терор.

Сьогодні вранці на селекторній нараді мені доповідали і урядовці, і військові, і МНС – в громадах, які постраждали цієї ночі від ударів, вже почалися першочергові ремонтні роботи.

Володимир Зеленський також розповів, що провів переговори з головою уряду Ірландії, який був в Україні з візитом, і подякував за підтримки формули миру і зернової ініціативи.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube