В Україну приїхав Прем’єр-міністр Ірландії: йому показали місця російських злочинів у Бучі, але невідомо, чи показали російські ударні дрони з ірландськими запчастинами (ФОТО)


12:3919.07.2023

Сьогодні, 19 липня, в Україні з візитом знаходиться Прем’єр-міністр Ірландії Лео Варадкар.

Він вже відвідав Бучу, повідомили в Офісі Генпрокурора України, передає Інше ТВ.

Згідно повідомлення, Генпрокурор Андрій Костін розповів високому гостю з Ірландії, що у Бучанському районі було вбито понад 1400 цивільних, ще більше зазнали тортур. Він зауважив, що системність цих злочинів свідчить про те, що агресор переслідує українців через національну ідентичність та проукраїнську позицію. Аналогічні випадки фіксуються і в інших звільнених містах.

«Україна має дві основні цілі: зупинити російську агресію та покласти край безкарності рф за міжнародні злочини. Кремлівський режим є загрозою для всього світу. Тому весь світ має діяти спільно та скоординовано, щоб притягнути керманичів режиму та їхніх поплічників до відповідальності за все скоєне ними зло», – наголосив Андрій Костін.

Як повідомляло Інше ТВ, “Зроблено в Ірландії”. Єрмак показав залишки збитого над Миколаєвом дрона з карбюратором, зробленим на Заході (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube