Про Ставку, зернову ініціативу, вдячність нашим захисникам неба і нагородження 1255 воїнів: про що говорив Зеленський у своєму зверненні (ВІДЕО)


23:0518.07.2023

Короткий звіт за сьогоднішній день Президент України Володимир Зеленський зробив в традиційному вечірньому зверненні сьогодні, 18 липня, в 510 день повномасштабного російського вторгнення.

Відео оприлюднено в акаунтах Президента у соцмережах, передає Інше ТВ.

Провів засідання Ставки. Основні питання – це захист наших портів і продовження продовольчого експорту морем. Це стратегічно важливе питання, і не лише для нашої держави. Розробляємо варіанти дій, домовленостей для того, щоб зберегти і українську глобальну роль гаранта продовольчої безпеки, і наші морські виходи на світовий ринок, і робочі місця для українців у портах та аграрній індустрії. Ми боремось і за світову безпеку, і за нашого українського фермера.

 Звичайно, на Ставці були доповіді військових, розвідки, Служби безпеки, МВС. Питання зрозумілі: ситуація на передовій, усі гарячі напрямки, від Купʼянського до Херсонщини, Донецька область, південні райони Запорізької області… Розглянули питання щодо постачання боєприпасів і захисту від російських ракетних та дронових ударів.

Я хочу подякувати нашим Повітряним силам та усім захисникам і захисницям неба з інших видів і родів військ – дякую за кожну збиту російську ракету, за кожен збитий «Шахед», за врятовані життя наших людей, інфраструктуру, зокрема, в Одесі та області. Особливо вдячний 160-й Одеській та 208 херсонській зенітно-ракетним бригадам, 302-му зенітно-ракетному Харківському полку і воїнам 14-ї радіотехнічної бригади ім..Б.Хмельницького за своєчасне виявлення цілей. Дякую!

А кожен факт використання компонентів з країн вільного світу для виробництва зброї російських терористів, зокрема, ракет і «Шахедів», буде нашим аргументом, що наявних санкцій, тиску проти росії – недостатньо. Світ повинен настільки обмежити торгівельні відносини з державою-терористом, щоб жодного компоненту із вільного світу не можна було використати для терору.  

Підписав Укази про нагородження наших воїнів. 7 Указів, загалом 1255 воїнів. Бойові бригади та підрозділи, різні ділянки фронту – однакова найвища хоробрість. З 24 лютого державними нагородами відзначена майже 51 тисяча українських воїнів.

Я дякую всім, хто бореться заради України! Слава всім нашим героям – кожному і кожній, хто воює заради України, хто тренує наших воїнів, хто лікує та відновлює після поранень! Дякую всім у світі, хто допомагає! І дякую всім партнерам за сьогоднішній «Рамштайн», а особливо міністру оборони США Остіну за дуже чіткі, недвозначні й потужні заяви. Подолати російську агресію та покарати Росію за терор – це історичне завдання сучасного покоління лідерів світу. І світ виконає це завдання. Перемога України буде!»

Як повідомляло Інше ТВ, Підсумки 14-го «Рамштайну»: ППО, боєприпаси, броня і обговорення підготовки навчань українських пілотів на F-16© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube