Останнє китайське попередження: Арахамія застеріг місцеві органи влади від витрачання коштів на закупівлю того, що не є першою необхідністю


13:2717.07.2023

Керівник парламентської фракції ПП «Слуга народу» Давид Арахамія застеріг місцеві органи влади від витрачання коштів на закупівлю того, що не є першою необхідністю.

Якщо такі тендери не припиняться, то парламент внесе певні зміни в законодавство, щоб обмежити можливість місцевих органів влади витрачати кошти.

Про це він написав сьогодні, 17 липня, на своєму телеграм-каналі, передає Інше ТВ.

«Хочу звернутися до очільників міст, чиновників місцевого самоврядування та всіх інших осіб, відповідальних за процедури закупівель у нашій державі, незалежно від політичного забарвлення.

У суспільстві назріває дуже серйозне невдоволення вашими діями. Пов’язано це з пріоритетами, які ви обираєте під час здійснення закупівель.

Усі ці історії про барабани, стадіони, люксові овочерізки, перекладання бруківки, там, де вона не в такому жахливому стані, значною мірою дестабілізують суспільство, яке живе непростим життям, примудряючись не просто виживати, але ще й волонтерити, донатити на армію та зберігати оптимістичний погляд на майбутнє.

Я вже мовчу про сигнали, які ми отримуємо із фронту, — наші захисники просто шоковані цими новинами.

Ми в парламенті активно обговорюємо ідею обмеження розпорядження цими коштами, але зупиняє нас лише те, що ми знаємо: коли ми це зробимо, ви почнете голосно кричати про “напад на децентралізацію”, що “влада атакує місцеве самоврядування” та поширювати інші схожі меседжі.

Саме тому я вирішив опублікувати цей пост. Вважайте це останнім попередженням. Якщо ви не зупинитесь, не припините витрачати гроші на предмети не першої необхідності, на те, що аж ніяк не наближає нас до перемоги, то парламент внесе законодавчі обмеження на період воєнного стану.

Думайте», – написав Арахамія.

Як повідомляло Інше ТВ, Зі смаком сухофруктів, шоколаду та горіхів. «Нафтогаз» під час війни купує елітну каву тоннами© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube