Справа про невдячність. Воллес також прокоментував скандал, який виник після його висловлювань про Україну


20:0814.07.2023

Міністр оборони Британії Бен Воллес теж прокоментував політичний міжнародний скандал, який розгорівся після його висловлюваня. Він запевняє, що його фраза про невдячність України за допомогу була викривлена.

Про це Воллес написав у Facebook.

“Мої коментарі про те, як найкраще підтримати Україну, викликали неабиякий інтерес, а деякі з них були викривлені.
Для протоколу: як людина, яка була в авангарді мобілізації підтримки України, я обговорював виклики, які можуть виникнути, коли ми працюємо на шляху до спільної мети – допомогти Україні отримати те, що їй потрібно для перемоги над цим незаконним вторгненням.
Я говорив про необхідність для України іноді визнавати, що в багатьох країнах і в деяких парламентах немає такої сильної підтримки, як у Великій Британії.
Це був коментар не про уряди, а про громадян і депутатів у всьому міжнародному співтоваристві.
Нам пощастило, що населення Великої Британії і всі партії в нашому парламенті підтримують наші зусилля з надання допомоги Україні.
Наші рейтинги підтримки України є одними з найвищих в Європі – понад 70%.
Мої коментарі намагалися відобразити те, що важливо пам’ятати, що ми не повинні говорити самі з собою, а докладати зусиль, щоб достукатися до інших громадян, які все ще потребують переконання. Коментарі щодо “Amazon” були зроблені минулого року і мали на меті підкреслити, що відносини Великої Британії з Україною не є “трансакційними”, а радше “партнерськими”.
Я особисто продовжуватиму підтримувати Україну до кінця, стільки, скільки буде потрібно, але національні парламенти часто мають конкуруючі потреби, і Україні та Великій Британії потрібно продовжувати заохочувати цю сильну підтримку, використовуючи факти та дружбу”, – написав міністр оборони Великої Британії.

Нагадаємо: Відлуння скандалу Зеленського-Воллеса на саміті НАТО продовжується – висловився Данілов© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube