В Ірані наростили виробництво дронів-камікадзе, – Інформспротив (ВІДЕО)


10:5414.07.2023

За 13 днів липня росіянами було застосовано для атак по Україні стільки ж іранських дронів-камікадзе Shahed-136 (“Шахед”), скільки в травні та червні поточного року (плюс-мінус 15%). Поки що рівень їхнього застосування досить-таки стабільний.

Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

“В Ірані змогли наростити виробництво. Раніше у них виробнича лінія приблизно видавала в середньому на місяць 50 дронів-камікадзе одного з типів, тобто Shahed-136 — 50 одиниць, близько 50 Shahed-131. Але протягом 2022 року вони змогли наростити це виробництво і, по суті, вийти на зовсім інші обсяги. Оскільки, наприклад, у травні, коли були досить масовані нальоти Shahed-136, то в травні було використано 413 Shahed-136. У червні було використано 197. Станом на сьогодні інтенсивність нальоту не зменшилася”, — сказав він.

Коваленко уточнив, що в другій половині червня у них різко знизилася кількість застосування “Шахедів”, що може бути зумовлено тим, що постачання корелювалися.

“Я не думаю, що там була проблема з виробництвом, але постачання могли корелюватися з постачаннями інших засобів ураження. Наприклад, Росія зараз потребує протитанкових ракетних комплексів, які також поставляються з Ірану, потребує постачання боєприпасів, ствольної артилерії, танків 125-го калібру. І вони теж ідуть з Ірану. А зі свого боку, в Ірану обмежені можливості щодо використання транспортної авіації, таких як Іл-76ТД, у них невелика кількість цих літаків, і вони обмежені в регулярних рейсах”, — каже оглядач.

Тому, не виключено, що їм довелося якимось чином ось так поєднувати між собою постачання “Шахедів” і всіх інших засобів ураження, яких потребує Росія, додав Коваленко.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube