Пісні війни. Стасік – «Герої вмирають» (ВІДЕО)


13:3012.07.2023

Сьогодні, 12 липня, на Ютубі відбулась прем’єра кліпу Стасіка «Герої вмирають» – відомої співачки, акторки і телеведучої, а зараз парамедика-доброволиці Анастасії Шевченко.

«Герої не вмирають» — українське військове гасло. Воно підтримує бойовий дух і нагадує про присутність полеглих у наших серцях і в нашій памʼяті. Але ми маємо дивитися правді в очі. В реальності герої помирають. Цієї конкретної людини, або іншої більше не існує, на її місці буде лише чорна порожнеча. Тому гасло має лишатися гаслом, але ми завжди маємо тримати на умі, що герої вмирають, і вони помирають за нас. Тож на нас тепер лежить обовʼязок жити достойно, і боротися з ворогом так, як боролися заради нас», – йдеться в дописі до кліпу.

У відео на пісню знялись справжні герої:

Ірина Токарчук, позивний Дарина, 31 рік, лікар-хірург. В 2014 році воювала, зараз — на фронті в підрозділі ДШВ.

Ольга Бенда, позивний Білосніжка, 31 рік, бойовий кухар. Воювала у складі 72 ОМБр з 2016 року. У 2017 отримала поранення. Зараз виховує двох синів.

Марія Щанкіна, позивний Вета, 51 рік, бойовий медик, інструктор з тактичної медицини. Воювала у 2016-2020 роках. Зараз викладає такмед для військових.

Михайло Бурмістренко, позивний Френк, 37 років. Воював у 2014-2015 роках, зараз — на фронті.

Вадим Адамов, позивний Відьмак. 19 років. До 24.02.22 – режисер і активіст, з початку повномасштабного вторгнення – командир мінометного розрахунку. Наразі – аеророзвідник.

Олександр Будько, позивний «Терен», 27 років. Воював в батальйоні Карпатська Січ, зараз пише книгу та займається громадською діяльністю.

Ашот Галстян, позивний Джан, 30 років. Водій-санітар медевака, напарник Стасіка (Анастасії Шевченко).

Як повідомляло Інше ТВ, Український композитор Роман Григорів зіграв музичний твір на ракеті від РСЗВ Ураган (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube