На Півдні ЗСУ звільнили понад 10 кв.км, на Бахмутському напрямку – 4 кв.км, – підсумки за минулий тиждень


08:3110.07.2023

Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському, Бердянському та Бахмутському напрямках.

Про підсумки за минулий тиждень повідомили в Генеральному штабі ЗСУ, передає Інше ТВ.

Так, за минулий тиждень в результаті наступальних дій на Мелітопольському та Бердянському напрямках підрозділи Збройних Сил України просунулися на понад 1 кілометр, що в цілому становить від часу початку наступу на цих напрямках 8,6 кілометрів.

За минулий тиждень на півдні України звільнено понад 10 кв.км української землі. «Від початку наступу на Мелітопольському та Бердянському напрямках Сили оборони України звільнили від російських загарбників 169 квадратних кілометрі української землі. Що приблизно співмірно з площею міста Одеса! На цих територіях тривають заходи з розмінування місцевості», – підкреслюють в Генштабі ЗСУ.

На Бахмутському напрямку минулого тижня українські воїни звільнили від російських загарбників 4 квадратних кілометри рідної землі. «Загалом звільнена площа на Бахмутському напрямку складає 24 кілометри квадратних української землі», – зауважили в Генштабі ЗСУ.

Як повідомляло Інше ТВ, За добу в Україні ліквідовано ще 440 окупантів. Повні втрати ворога© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube