Кількість загиблих у Львові після ракетної атаки зросла до семи


06:0407.07.2023

Як повідомлялося, у ніч на четвер, 6 липня, на Львівщині пролунало декілька вибухів, працювала ППО. Унаслідок ворожої атаки пошкоджено багатоквартирний будинок, школа, гуртожитки й офіс в облцентрі, загинуло семеро людей, постраждали 40.

Про це повідомляють командування Повітряних сил ЗСУ й місцева влада.

Комунальні підприємства вже почали роботи над відновленням фасадів стін та дахів. Проте, у трьох будинках сильних пошкоджень зазнали конструктивні елементи, внаслідок чого ускладнився процес пошукових робіт. 

“Суттєве порушення цих об’єктів дуже ускладнює проведення пошукових робіт, оскільки нестабільність конструкцій становить небезпеку не тільки для людей, які можливо перебувають під завалами, а й для надзвичайників, які проводять пошукові заходи”, – додав Гутник. 

Міський голова Львова Андрій Садовий, оголосив дводенну жалобу в пам’ять про загиблих внаслідок ракетної атаки на місто.

“Наймолодшій дівчині, яку вночі у Львові у квартирі вбила ракета, було лише 21. росія вбиває нашу молодь. Наше майбутнє. Найстаршій загиблій – 95. Жінка пережила II світову, але, на жаль, не пережила рашизму”, – зазначив Козицький.

За його даними, зруйновано понад 30 будинків, більше ніж 250 квартир, 10 гуртожитків, будинок дитини, два виші та санаторна школа. Крім цього, пошкоджена одна підстанція у Львові – 150 абонентів залишаються без електропостачання.

Також постраждали 34 людини. Пошкоджені близько 30 будинків та понад 50 автомобілів.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube