Росіяни допускають до роботи на ЗАЕС некомпетентний персонал – «Енергоатом»


13:3606.07.2023

Російські окупанти на Запорізькій АЕС довіряють керування найбільшим атомним об’єктом Європи недосвідченим спеціалістам з рф, які зовсім не мають необхідних знань та навичок.

Про це повідомляють в НАЕК «Енергоатом», передає Інше ТВ.

Як підкреслюється в повідомленні «Енергоатому», кваліфікований український персонал ЗАЕС, який роками забезпечував роботу станції, продовжує піддаватися тиску, залякуванням і шантажу з боку російських ядерних терористів.

«Водночас зрадники призначають на керівні оперативні посади, для яких необхідна відповідна ліцензія, молодих росіян. Так, начальником зміни одного з енергоблоків призначено працівника Балаковської АЕС (рф), який має досвід роботи лише сім (!!!) місяців. Тоді як ця посада потребує наявності значно більшого досвіду, адже передбачає оперативне управління реактором.

Тож навіть такими діями окупанти вчергове наражають світ на небезпеку. Через некомпетентність та недосвідченість завезеного російського персоналу загроза безпечній експлуатації Запорізької АЕС лише зростає. А отже – необхідно якнайшвидше повернути контроль над станцією її законному оператору – Енергоатому!», – йдеться в повідомленні НАЕК

Як повідомляло Інше ТВ, Загроза техногенної катастрофи на ЗАЕС знижується, – Буданов© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube