«На даху кількох енергоблоків ЗАЕС російські військові розмістили предмети, схожі на вибухівку. Єдиним джерелом небезпеки для ЗАЕС є саме Росія» – звернення Зеленського (ВІДЕО)


23:1804.07.2023

«Щодо ситуації на Запорізькій атомній станції.

Зараз увесь світ має бути свідомий того, що спільна безпека повністю залежить від глобальної уваги до дій окупантів на станції. Росія повинна чітко усвідомлювати: світ бачить, до яких сценаріїв готуються терористи, і світ готовий реагувати.

Радіація – це загроза для всіх у світі, і атомна станція повинна бути повністю убезпечена від будь-яких радіаційних інцидентів. У різних держав світу є власні розвідувальні та інші можливості, щоб точно знати – що відбувається і хто в цьому винен.

Зараз від нашої розвідки ми маємо інформацію про те, що на даху кількох енергоблоків Запорізької атомної станції російські військові розмістили предмети, схожі на вибухівку. Можливо, щоб імітувати удар по станції. Можливо, у них якийсь інший сценарій. Але в будь-якому випадку світ бачить – і не може не бачити! – що єдиним джерелом небезпеки для Запорізької атомної станції є саме Росія, і ніхто інший.

На жаль, не було вчасної і масштабної реакції на теракт проти Каховської гідроелектростанції. І це може надихати Кремль на нове зло. Зупинити його – це обов’язок всіх у світі. Ніхто не може залишитись осторонь, бо радіація нікого не залишає осторонь».

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 496 дня опору українського народу повномасштабному російському вторгненню.

Як повідомляло Інше ТВ, ЗСУ застерігають: провокація з підривом ЗАЕС може відбутися найближчим часом© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube