На Сході та Півдні України за тиждень звільнено 37,4 кв.км – Маляр


08:4103.07.2023

За минулий тиждень загалом в Україні від російських окупантів звільнено 37,4 кв.км.

Про це зранку 3 липня повідомила заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр, передає Інше ТВ.

Зокрема, за її словами, на Сході тривають як наступальні, так і оборонні дії.

«Ми рухаємось на Бахмутському напрямку, а  ворог і надалі веде наступ на – Лиманському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Противник намагається витіснити наші війська із займаних позицій, але отримує гідну відсіч. Зараз там тривають важкі бої.

За минулий тиждень в результаті покращення оперативного (тактичного) положення та вирівнювання лінії фронту звільнену площу збільшено на 9 кв.км.

Кількість ворожих обстрілів на сході за тиждень збільшилась вдвічі: позаминулий тиждень – 6457 обстрілів, минулий тиждень – 11753 обстріли», – написала на своєму телеграм-каналі Ганна Маляр.

На Півдні України Сили оборони України продовжують ведення  наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках, а саме: вели наступальні дії на напрямках Новодарівка, Приютне; Новоданилівка, Роботине; Новосілка, Старомайорське, мали успіх.

За минулий тиждень збільшено звільнені територіі на 28,4 кв.км, загалом звільнена площа на півдні складає 158,4 кв.км, зауважила заступниця Міністра оборони України.

Як повідомляло Інше ТВ, За добу в Україні ліквідовано ще 600 окупантів, загалом – понад 230 тисяч. Повні втрати ворога© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube