Наші «вигризають» у ворога кожен метр землі у  важкому двобої – на скільки просунулись Сили оборони, – Маляр розповіла про успіхи на фронті


10:4429.06.2023

Триває наступальна операція наших Сил оборони на Мелітопольському, Бердянському та Бахмутському напрямках.

Наші «вигризають» у ворога кожен метр землі у  важкому двобої.  Мають успіхи.

Водночас ворог продовжує наступ на Лиманському, Авдіївському та Маріїнському напрямках. Безуспішно.

Про це сьогодні, 29 червня, зранку на своєму телеграм-каналі повідомила заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр, передає Інше ТВ.

За інформацією Ганни Маляр, на Півдні – на напрямку Рівнопіль – Володине – наші мають успіх, зараз закріплюються на досягнутих рубежах та завдають серйозних втрат противнику. Фактично знекровлюють наступальний потенціал ворога, знищуючи техніку, склади, пункти управління та особовий склад.

«На Запорізькому та Мелітопольському напрямках – нищимо ворога. Ворог підтягує для оборони всі своі резерви, навіть бригаду морської піхоти, яка свого часу тікала з Херсону. На Бердянському напрямку є просування 1300 м», – зауважила заступниця Міністра оборони.

На Сході – на Бахмутському напрямку – наші війська перехопили оперативну ініціативу на цій ділянці фронту. Противник намагається утримати зайняті позиції, проводить контратаки, але поступово відступає після понесених втрат.

«У напрямку Кліщіївка просунулись на 1200 м. У напрямку Курдюмівки  – на 1500 м. Боротьба триває на флангах міста. Наші мають успіх. Зараз закріплюються на звільнених рубежах. Загалом на Бахмутському напрямку знову гаряче, тривають запеклі бої. Ворог підтягує туди резерви і чіпляється за Бахмут усіма своїми силами», – відмітила Ганна Маляр.

Як повідомляло Інше ТВ, Сили оборони перехопили стратегічну ініціативу на Бахмутському напрямку© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube