Зеленський обіцяє кадрові рішення після перевірок бомбосховищ, перевірки доброчесності суддів і можливість виконати всі рекомендації Єврокомісії (ВІДЕО)


17:0523.06.2023

Як повідомляло Інше ТВ, Бомбосховища в Києві, судова реформа і європейські рекомендації щодо майбутнього України в ЄС: Зеленський провів засідання РНБО (ВІДЕО)

Очільник держави дав більш докладний коментар по засіданню, в якому пообіцяв кадрові рішення по регіонам, де провалене питання доступності укриттів, і доручив провести перевірки доброчесності суддів. Також Володимир Зеленський впевнений, що всі рекомендації Єврокомісії можливо виконати до кінця року, щоб можна було розпочати переговори про вступ в ЄС.

Про це передає Інше ТВ.

«Провів засідання РНБО. Три питання порядку денного. Найважливіше:

Сьогодні розглянули ситуацію з укриттями в областях, районах та містах, які ворог тероризує найбільш інтенсивно. Висновки невтішні. Майже по всій країні. Особливо цинічна та ганебна ситуація в тих містах, які мають значний фінансовий ресурс, але, на жаль, інші пріоритети. Кадрові рішення будуть.

Другий пункт порядку денного – суди. Серед пропозицій, зокрема, посилити кримінальну відповідальність за корупційні правопорушення у сфері правосуддя, і щоб це було відчутно. Від 10 до 15 років з конфіскацією майна… І щоб це стосувалось тих, хто вимагає гроші, хто бере гроші, хто тримає цю систему корупції на всіх її ланках. Наступне: мають бути перевірки доброчесності суддів, і не лише перед призначенням на посаду… Час може, на жаль, змінювати людей, щодо яких на початку роботи в судах був позитивний висновок. І вважаю, що варто перевіряти в тому числі з використанням детектора брехні.

Звичайно, обговорили завдання, які маємо виконати до кінця року, щоб повністю реалізувати кожну рекомендацію Єврокомісії для початку переговорів про вступ в Євросоюз. За кожним таким напрямом РНБО дала необхідні протокольні доручення. Впевнений, всі їх реально виконати», – сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, вчора в ЗМІ розійшлась новина, що на засіданні РНБОУ начальник Миколаївської ОВА може бути призначений головою КМВА.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube