«путін готовий нехтувати безпекою лідерів іноземних держав»: російська ракетна атака відбулась саме тоді, коли до Києва приїхали лідери країн Африки


12:5016.06.2023

Ракетна атака росії відбулася саме тоді, коли до столиці приїхали лідери африканських країн.

Це свідчить про те, що путін готовий нехтувати безпекою лідерів іноземних держав.

Так прокоментував ракетну атаку керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, передає Інше ТВ.

«путін хоче продемонструвати, що він готовий нехтувати безпекою лідерів іноземних держав, йому фактично байдуже, оскільки він відчуває повну безкарність. І на місці лідерів африканських країн може опинитися будь-хто.

Ми пам‘ятаємо, що ракети летіли також тоді, коли до України прибув Президент США Джо Байден, а також Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш.

Світ має зрозуміти, що зараз необхідна консолідація і максимально жорстка позиція щодо росії. Потрібно показати силу державі, яка підриває глобальну безпеку і діє терористичними методами.

Ми повинні об‘єднатися навколо Формули миру Президента Володимира Зеленського. Альтернативи їй не існує. І обговорити подальші кроки ми повинні на Глобальному саміті миру.

Лише сильна дипломатія і сильна позиція може покласти край тероризму росії. Бо це стосується кожного, кожної держави, яка хоче існувати і зберегти світовий порядок», – написав Єрмак.

Як повідомляло Інше ТВ, По шість «Кинджалів» та «Калібрів», а також 2 БпЛА – попередні дані про результативність нашої ППО© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube