«Завжди памʼятайте, що ми всі в Україні зобовʼязані своїм життям тим, хто став на захист життя нашого народу і незалежності» – звернення Зеленського (ВІДЕО)


23:2114.06.2023

«Будь ласка, завжди памʼятайте, що ми всі в Україні зобовʼязані своїм життям тим, хто став на захист життя нашого народу і незалежності. Повага до наших воїнів, повага до рідних наших воїнів, повага до дружин та чоловіків усіх тих, хто став на захист держави, – це безумовно. Вдячність цим людям – це безумовно. Україна вміє бути вдячною, і це варто показувати – щодня.

Дякую всім, хто воює та працює заради нашої перемоги. Особливо дякую кожному і кожній, хто зараз у боях на Сході та Півдні нашої держави відкриває Україні стратегічний простір, простір руху до перемоги. Дякую всім, хто зараз і в наступі, і в обороні, хто штурмує позиції окупантів та хто відбиває їхні штурми. Дякую всім вам, воїни, за хоробрість, за стійкість та за кожен метр результату! 

Слава нашим героям!  

Слава Україні!»

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 476 дня опору українського народу повномасштабному російському вторгненню.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube