«Дякую нашим хлопцям за кожен український прапор, який зараз повертається на законне місце в селах на щойно деокупованій території» – звернення Зеленського (ВІДЕО)


22:2712.06.2023

«Провів сьогодні Ставку. Ключові доповіді – від командувачів оперативних напрямків, які найважливіші, найгарячіші: «Хортиця» і «Таврія». 

 Бої жорсткі, але наш рух є, і це дуже важливо. Втрати у ворога саме такі, як нам потрібно. І хоча погода цими днями несприятлива – дощі наше завдання ускладнюють, – але усе одно міцність наших воїнів дає результат. І я дякую за це кожному, хто зараз у бою, кожному, хто підтримує наші бойові бригади на відповідних напрямках. 

 Генерали Сирський і Тарнавський доповіли сьогодні про успіхи, які вже маємо, про те, у яких точках фронту потребуємо посилення та якими діями можемо зламати більше російських позицій. 

Дякую нашим хлопцям за кожен український прапор, який зараз повертається на законне місце в селах на щойно деокупованій території! Дякую і за вагоме поповнення нашого обмінного фонду! 

 Була доповідь Головкома щодо загальної ситуації, МВС та СБУ – щодо стабілізаційних заходів на деокупованих територіях. Дуже активно працюємо з постачанням необхідної зброї, снарядів. Була й доповідь розвідки – щодо варіантів дій ворога. Наше оперативне домінування зберігаємо й посилюємо. Окремо вдячний за Бахмут – збільшуємо наш контроль на цьому напрямку. 

Слава всім, хто бʼється заради України!

Віримо в перемогу – вона буде. 

Слава Україні!»

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 474 дня опору українського народу повномасштабному російському вторгненню.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube