Сьогодні, 10 червня, по об’єктах на Арабатській Стрілці та в Залізному порту Херсонської області було завдано ударів.
За даними OSINT-розвідника Benjamin Pittet, українські ракети потрапили в точку з координатами 46.019844N 34.846380E та вразили штаб російського оперативного угрупування “Дніпро” на Арабатській стрілці, який розташовувався на базі відпочинку “Бригантина”. Туди у квітні 2023 року приїжджав президент Росії Володимир Путін.
Під роздачу попав і готель “Позитив” в Залізному Порту, в якому перебував і гауляйтер Сальдо.
![В готелі на Арабатській стрілці, в який ударили ЗСУ вранці, був Сальдо (ВІДЕО) 2 В готелі на Арабатській стрілці, в який ударили ЗСУ вранці, був Сальдо (ВІДЕО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-10_09-57-17-1024x670.jpg)
Спочатку ширилась інформація, що Сальдо госпіталізований у важкому стані. Потім колаборант Царьов написав, що він “ледве додзвонився” до нього, що він живий-здоровий.
![В готелі на Арабатській стрілці, в який ударили ЗСУ вранці, був Сальдо (ВІДЕО) 4 В готелі на Арабатській стрілці, в який ударили ЗСУ вранці, був Сальдо (ВІДЕО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-10_09-57-19-1024x461.jpg)
Потім обізвався і сам Сальдо – він заявив, що ЗСУ полюють на нього, тому завдали високоточних ударів по Арабатській стрілці.
“Вони переслідують перших осіб Херсонської області та тероризують населення, але ми не здаємось!”, – написав він.
До останнього час російські керівники та їх місцеві проксі обирали для проживання та роботи Генічеськ та Арабатську стрілку, адже вважали, що вона недосяжна для українських ракет.