«Кожен наш сумнів тут, у Європі, – це окоп, який обов’язково спробує зайняти Росія» – виступ Зеленського на саміті Європейської спільноти в Молдові (ВІДЕО)


15:5201.06.2023

Як повідомляло Інше ТВ, сьогодні, 1 червня, Президент України Володимир Зеленський бере участь у саміті Європейської спільноти в Молдові.

На другій зустрічі Європейської політичної спільноти, що відбувається сьогодні у Молдові, Володимир Зеленський закликав європейців бути більш рішучими і позбутися сумнівів.

«Сьогодні і щоразу, коли ми готуємо та ухвалюємо рішення заради нашої Європи, заради наших цінностей, ми маємо пам’ятати: кожен наш сумнів тут, у Європі, – це окоп, який обов’язково спробує зайняти Росія.

Від 24 лютого минулого року межі безпеки в Європі – це буквально межі нашої з вами рішучості, нашої здатності діяти спільно заради інтересів наших народів та всієї Європи. Наскільки можемо відкинути сумніви – рівно настільки можемо відкинути й зло агресії.

Цей рік – для рішень. Влітку у Вільнюсі на саміті НАТО потрібне чітке запрошення України до членства, а також гарантії безпеки на шляху до членства в НАТО. Восени потрібне чітке позитивне рішення щодо нашого вступу до ЄС. Готуємо й саміт миру, який спрямує світову більшість до реалізації нашої формули миру. І це глобальна потреба. Час настав, і сумніви мають зникнути. Ми відкрито говоримо, що лише сильна протиповітряна оборона – а саме коаліція «Петріотів», а саме коаліція сучасних винищувачів, – може перемогти російський терор.

Пропонуємо відповідні рішення, просуваємо відповідні рішення», – зокрема, йшлося у виступі очільника держави.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube