У моралізатора і американофоба пропагандиста Соловйова – таємна сім’я, у дітей та їх матері – громадянство США


06:4423.05.2023

Соратники Олексія Навального випустили розслідування про пропагандиста Володимира Соловйова. Як стверджують автори, у Соловйова є таємна сім’я з двома дітьми від баскетболістки Світлани Абросімової.

Про це пише The Insider

Спортсменка володіє 650-метровою віллою в Сочі за півмільярда рублів, проте інформація про це була видалена з Росреєстру. На сусідніх ділянках розташовані будинок дружини генерала Сергія Суровікіна, одного з командувачів путінської армії в Україні, будинок сина секретаря Ради безпеки Російської Федерації, а також вілла екскерівника Служби забезпечення діяльності ФСБ. Інформацію про господарів цих вілл також було видалено з Росреєстру, у виписках власниками елітної нерухомості названо Російську Федерацію. Встановити, хто є справжніми власниками вілл, розслідувачі змогли за даними від забудовника.

Цитата з тексту розслідування: “Може, Світлана насправді не тільки колишня баскетболістка, а ще й надсекретна співробітниця ФСБ або ГРУ в ранзі генерала? Можливо, вона співробітниця Міноборони і в перерві між веденням ютуб-каналу вона таємно командує дивізіоном на Донбасі? З чого це Світлана Абросимова, спортсменка, яка просто давно завершила кар’єру, так охороняється державою? Чому російська держава буквально прирівняла її до родин Патрушева і Суровікіна?”
Як стверджують розслідувачі, Світлана Абросімова є коханкою Володимира Соловйова (офіційно він одружений і має 8 дітей від різних шлюбів). Це підтверджується даними про спільні поїздки, спільні відвідування лікарів і послуги одного й того самого шофера. У 2017 році Абросімова народила двох доньок у США, їхнє по батькові – Володимирівни. Народжені в США автоматично отримують громадянство цієї країни, але більше того, американський паспорт є і у самої Світлани Абросімової, дані про нього розслідувачі знайшли в базі перельотів.

“Ми поговорили з кількома людьми з оточення Соловйова, і нам все підтвердили – у нього дійсно давно є секретна сім’я, двоє дітей, і він часто з’являється в тому самому суперелітному будинку в Сочі. Фотографій Соловйова з Абросімовою на публіці небагато, але донині він коментує її ігри в баскетбол, кличе в ефіри і репостить пости в соцмережах”, – пишуть автори розслідування.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube