Про загибель дитини на Херсонщині від російського обстрілу і вдячність тим, хто захищає Україну и допомагає боротися, – звернення Зеленського (ВІДЕО)


22:2917.05.2023

«Сьогодні російський обстріл нашої Херсонщини забрав життя ще однієї дитини – хлопчика. Його звали Всеволод. У липні йому мало би виповнитися шість років… Мої співчуття рідним і близьким. Це був черговий артилерійський удар терористів. Люди просто були на вулиці біля звичайного магазину.

Чергові обстріли Сумщини, Чернігівської області, Дніпропетровщини, Запорізької області, Донбасу – усе це знову й знову доводить, що потрібно ще більше консолідації світу для тиску на Росію, іще більше сили для наших воїнів, щоб знищувати кожну позицію терористів, іще більше підтримки для наших людей, щоб рятувати життя й повертати безпеку для наших міст і сіл.

Дякую всім, хто допомагає нам захищати наших людей, нашу Україну та життя загалом!

Слава всім нашим воїнам, які зараз у бою, на бойових завданнях і бойових постах! Слава кожному і кожній, хто зараз в епіцентрі бойових дій на сході нашої країни та надзусиллями не дає ворогу наступати. Дякую вам, воїни!

Слава Україні!»

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 448 дня опору українського народу повномасштабному російському вторгненню.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube