Тупий зашквар. “Це задоволення не для всіх”, – Павлік подарував “заї” перепустку для проїзду Південним мостом (ВІДЕО)


20:0816.05.2023

Музикант Віктор Павлік нарвався на критику через “перепустку для обраних”. Його дружина Катя Репяхова показала привілеї артиста у вигляді документа.

Так, ролик з’явився в Stories блогерки. На короткому відео можна побачити, як Катя і Віктор мчать Південним мостом у Києві, який з літа 2022 року закрито для особистого транспорту громадян.

– Мене чоловік везе Південним мостом. Це задоволення не для всіх. Тільки мій чоловік мені дарує такі романтичні подарунки, – заявила Катя на відео.

Схоже, що цю перепустку Павлік подарував своїй дружині, у якої теж є авто.

Так, міст відкритий тільки для громадського транспорту, спецтранспорту, транзитного вантажного та авто зі спецперепустками. Саме таким документом Віктор Павлик і хвалиться на камеру, при цьому тримаючи другу руку на кермі. Примітно, що на відео видно порушення ПДР з боку співака – водій не пристебнутий, і рухається мостом на чималій швидкості. Нагадаємо, що за не пристебнутий ремінь безпеки в Україні передбачено штраф у 510 грн., передають Факти.

Утім, зараз на станиці Репяхової такого відео вже немає. Користувачі мережі вже відреагували на подібні вчинки артиста:

  • Господи, дно пробивається тупістю….так по-тупому спалитися. Хто виписує ці пропуски?
  • Пацани воюють, а ці бл**і понтуються перепустками.
  • Зайка захотіла, Вітя купив. Ще й в інсту залили. Жесть.

Через деякий час Репяхова зробила свою Instagram-сторінку приватною, приховавши публікації від тих, хто не підписаний на неї.

Нагадаємо, що у квітні дружина Павліка купила новеньку Audi Q3 Sportback просто з салону. Новий позашляховик обійшовся їй у $50 тис.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube