Масована нічна ракетно-гібридна атака на Київ – переважна більшість цілей знищена


06:4216.05.2023

Переважну більшість повітряних цілей, якими росіяни атакували Київ вночі 16 травня, було знищено. ППО працювала в раніше небаченому у Києві інтенсивному темпі.

Це вже восьма російська атака на столицю з початку травня, зазначили в Київській міській військовій адміністрації.

“Цього разу ворог здійснив комплексну атаку з різних напрямків одночасно, із застосуванням БпЛА, крилатих ракет та, ймовірно, ракет балістичного типу. Вона була винятковою за своєю щільністю – максимальна кількість атакуючих ракет за найкоротший проміжок часу”, – зазначив начальник КМВА Сергій Попко.

За попередьною інформацією, переважна більшість ворожих цілей в повітряному просторі Києва була виявлена і знищена.

Внаслідок атаки зафіксовано падіння уламків в Соломʼянському, Шевченківському, Святошинському, Оболонському та Дарницькому районах столиці.

“Найбільші пошкодження в Солом’янському районі – там було загорянння нежитлового приміщення та кілька одиниць автомобільної техніки. Пожежа ліквідована. В решті районів пошкодження не суттєві – у більшості виявлено падіння уламків на припарковані автомобілі, прибудинкову територію чи лісопаркову зону”, – сказав він.

Мер Києва Віталій Кличко уточнив, що у Соломʼянському районі , попередньо внаслідок падіння уламків ракети, сталося загоряння кількох авто. Ушкоджена будівля площею 200 м кв. Рятувальники працюють на місці. Потерпілих наразі не виявили. А в Шевченківському на територію зоопарку впали уламки ракети.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube