На Красну площу за 20 млн. Конкурс для дронів продовжили (ВІДЕО)


08:5011.05.2023

Співзасновник “Монобанка” Володимир Яценко продовжив конкурс для дронів, призом в якому буде 20 млн.грн. за приземлення на Красній площі в Москві.

-Проміжні результати конкурсу. Враховуючи те, що кремлівський упир прикрився «живим щитом» керівників інших держав, точно виконати умови конкурсу було неможливо. Два літака виконали завдання зі зміненим кінцевим місцем призначення. На відео, яке публікують російські телеграмканали, добре видно, що літак рухається по круговій траєкторії – це режим LOITER кінця маршруту.

Другий літак спрямував на площу біля міністерства оборони. Дуже важливо було перевірити боєздатність ворожого ППО у максимальній комплектації. Результат для них невтішний – 2:0 на нашу користь, – написав Яценко і зазначив, що виконанню завдання дуже заважала погода – на першій половині маршруту телеметрія фіксувала зустрічний вітер 12-14 м/с, що більше ніж вдвічі скорочувало можливості літаків по дальності.

– Отже, зважаючи на ці обставини, я вирішив продовжити конкурс. Перший, хто виконає завдання отримає 20 000 000. SHOW MUST GO ON, зазначив він.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube