Новинський вважає, що СБУ карає його за любов до Московського патріархату. Заява


19:1905.05.2023

Нагадаємо, за матеріалами Служби безпеки арештовано майно проросійського олігарха Вадима Новинського, який причетний до пособництва країні-агресору.

Як повідомляло ІншеТВ, сам Новинський зараз в Цюріху – служить в російській церкві (ВІДЕО).

Вадим Новинський: «Причиною кримінального переслідування є мої релігійні переконання, моя приналежність до канонічної Української Православної Церкви»

Олігарх Вадим Новинський звинуватив СБУ в рейдерстві та перерозподілу бізнесів в Україні. Про це він заявив на свої офіційній сторінці у відповідь на арешт 230 об’єктів нерухомого майна, що на праві приватної власності належать 23 юридичним особам, підконтрольних олігарху.

«Я стримано спостерігав за всім, що останніми тижнями відбувалося стосовно створених мною бізнесів в Україні. Вбачаючи численні порушення українського законодавства з боку низки державних органів, я розумів, що правильний шлях – це спокійно та послідовно реалізовувати право на справедливість через судові процеси як в Україні, так і в іноземних юрисдикціях…

Проте, активні дії Служби безпеки України в особі тих її співробітників, які перебувають у тилу, займаються відвертим рейдерством та перерозподілом бізнесів в Україні, вимагають моєї публічної реакції», – заявив Новинський.

Проросійський олігарх вважає, що він став жертвою перерозподілу бізнесів, який  зараз відбувається в Україні.  «Я глибоко впевнений, що це не що інше, як реалізація цілеспрямованої стратегії можновладців, яка полягає в тому, щоб забрати та передати всі активи в управління потрібним людям, які збільшують власний добробут через механізми конфіскації та арештів. Маскується це все під боротьбу з «проросійським олігархом» та протидію «пособництву державі-агресору», – зазначив Новинський.

Також олігарх  запевняє, що зазнав несправедливого переслідування через свою релігійні переконання, зокрема, через приналежність до Московської церкви. «Як бачимо, причиною кримінального переслідування є мої релігійні переконання, моя приналежність до канонічної Української Православної Церкви…Арешти раніше пов’язаних з моїм ім’ям активів збіглися у часі з гоніннями проти канонічного Православ’я, спробами відібрати Києво-Печерську та Почаївську Лаври, переслідуванням Священноначальності, захопленнями храмів та кампанією очорнення духовенства. Мене переслідують за мою позицію у питанні віри, грубо зневажаючи конституційне право на свободу віросповідання», – вважає Новинський.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube