Заява про вихід «Вагнера» з Бахмута може бути військовою хитрістю — аналітик


14:2805.05.2023

Як повідомляло Інше ТВ, Пригожин заявив, що ПВК “Вагнера” виходить з Бахмуту

Але ця заява може бути хитрістю.

Про це повідомляє Military Media Center з посиланням на коментар військового аналітика полковника Петра Черника, передає Інше ТВ.

Наближений до путіна бізнесмен прігожин у п’ятницю заявив, що його приватна військова компанія Вагнер з 10 травня вийде з Бахмута через відмову міноборони росії надати їм достатню кількість боєприпасів.

Однак Петро Черник вважає, що ця заява з «великою ймовірністю» є імітацією слабкості противника – поширене явище у веденні бойових дій протягом століть.

За словами аналітика, часто одна із сторін протистояння намагається показати себе слабшою, чим заманює противника, неготового до ведення бою.

«Тут може бути тонка сатанинська деталь, що вони нібито відходять, ми спокушаємось на якісь контрнаступальні дії, а насправді ніхто нікуди не подівся», – сказав Петро Черник.

«Я не вірю росіянам як таким, до них треба дуже акуратно ставитись у всьому тому, що вони говорять», – додав він.

«Чи йде загострення боротьби між шойгу (міністром оборони росії) і прігожиним? Однозначно так. Але в частині російсько-української війни вони абсолютно всі однакові».

Бахмут разом з іншими містами Донецької області – Мар’їнкою та Авдіївкою – залишається епіцентром наступальних дій ворога.

У той же час, за наявною інформацією, проведення наступу з північного напрямку, з території Білорусі є малоймовірним.

Однак при цьому зберігається загроза масованих ракетних ударів по об’єктах цивільної та військової інфраструктури України.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube