Розказали, в якому готелі житиме. Поліція Німеччини розслідує витік секретної інформації про візит Зеленського


20:1604.05.2023

Поліція Берліна розпочала розслідування витоку секретної інформації щодо програми візиту до Німеччини президента Володимира Зеленського.

Про це повідомляє Spiegel.

Розслідування поліції стосується можливих джерел витоку засекреченої інформації про ймовірний візит Зеленського до Німеччини.

3 травня в газеті Berliner Tageszeitung з’явилася публікація, в якій йшлося про те, що Зеленський відвідає Німеччину в середині травня, наводилася також програма його візиту. Видання посилалося на дані джерела у поліції.

Влада заявила, що “берлінська поліція ніколи офіційно не надавала жодної інформації, яка могла б поставити під загрозу державний візит” і що пресслужба поліції  не розголошувала жодної інформації про оперативне планування, заходи безпеки або перебіг візиту.

Після публікації Berliner Tageszeitung поліція лише підтвердила, що йде підготовка до візиту. Представник федерального уряду Німеччини спочатку візит не підтвердив.

“Я вважаю неприйнятним, що репутації поліції Берліна на національному і міжнародному рівнях завдав такої шкоди єдиний співробітник”, – заявила глава берлінської поліції Барбара Шловік.

Раніше повідомлялося, що 14 травня буде оголошено про присудження Зеленському та народу України Міжнародної премії імені Карла Великого. Немає даних про те, чи буде Зеленський особисто присутнім на церемонії в Аахені або його приєднають завдяки відеозв’язку.

Нагадаємо, вчора повідомлялось, що Зеленського чекають в Берліні – вже відома дата візиту© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube