Ясени, ясени бачили за селом край дороги. Миколаївщина отримала гуманітарку – деревообробне обладнання (ФОТО)


19:1102.05.2023

У вівторок, 2 травня, за підтримки міжнародної компанії Wood-Mizer Industries (Польща), Миколаївщині передано гуманітарну допомогу у вигляді деревообробного обладнання, а саме: мобільного стрічковопилкового верстату Wood-Mizer LT20MG25SDH3-2,6SW.

В процедурі отримання даної допомоги взяли участь начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім та перший заступник начальника Миколаївської облвійськадміністрації Георгій Решетілов, повідомляє пресслужба ОВА

Як зазначив Віталій Кім, для проведення робіт з відновлення зруйнованої та пошкодженої інфраструктури внаслідок російської збройної агресії, Миколаївська область потребує спеціалізованої техніки, обладнання та устаткування, тому така допомога є надважливою для нашого регіону.

Ясени, ясени бачили за селом край дороги. Миколаївщина отримала гуманітарку - деревообробне обладнання (ФОТО) 1
Ясени, ясени бачили за селом край дороги. Миколаївщина отримала гуманітарку - деревообробне обладнання (ФОТО) 9
Ясени, ясени бачили за селом край дороги. Миколаївщина отримала гуманітарку - деревообробне обладнання (ФОТО) 3
Ясени, ясени бачили за селом край дороги. Миколаївщина отримала гуманітарку - деревообробне обладнання (ФОТО) 10
Ясени, ясени бачили за селом край дороги. Миколаївщина отримала гуманітарку - деревообробне обладнання (ФОТО) 5
Ясени, ясени бачили за селом край дороги. Миколаївщина отримала гуманітарку - деревообробне обладнання (ФОТО) 11
Ясени, ясени бачили за селом край дороги. Миколаївщина отримала гуманітарку - деревообробне обладнання (ФОТО) 7
Ясени, ясени бачили за селом край дороги. Миколаївщина отримала гуманітарку - деревообробне обладнання (ФОТО) 12

«Хочу висловити щиру вдячність компанії Wood-Mizer Industries та її Президенту Роберту Багінскі за надану допомогу, яка, своєю чергою, буде сприяти якнайшвидшій відбудові нашого міста та області. Ми цінуємо кожного, хто небайдужий до майбутнього Миколаївщини», – додав начальник ОВА.

Зазначимо, що отримане деревообробне обладнання Миколаївська ОВА перенаправить до державного підприємства «Агенції місцевих доріг Миколаївської області».

Від ІншеТВ. Містом досі ширяться чутки, що дерева вздовж Центрального проспекту і не тільки зрубали не через санітарний стан, а задля вигоди окремих осіб. Іх буцімто пустили на виготовлення ОСБ-плит, якими забивають вибиті вікна, хоча в цього матеріалу широкий спектр застосування. В Миколаєві добре знають всіх, хто причетний до цього бізнесу, і обурюються бездіяльністю правоохоронців. Але виявляється, “туман війни” – це не тільки про обман ворога на фронті.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube