ЗСУ має можливості ураження російських об’єктів на глибині до 800 км і далі — Варченко (ВІДЕО)


15:3002.05.2023

У Збройних сил України з кожним днем з’являється все більше можливостей ураження російських об’єктів на глибині до 800 км і навіть більше.

Про це сьогодні, 2 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав експерт з питань національної безпеки Іван Варченко.

“Українська зброя відплати може вражати російські об’єкти на глибину до 800 кілометрів і навіть більше. Ви бачили вибухи на аеродромі в Енгельсі, наприклад, російських літаків. Ми вже постійно і систематично з минулого року бачимо вибухи в Криму якраз на військових російських об’єктах. Тому, я думаю, тут уже сумнівів ні в кого не залишається, що все те, що відбувається в Криму, всі ці події — це конкретно пов’язано якраз з обороною України. І ми розуміємо, що небезпека для російських військ, для російських логістичних центрів, для складів, баз буде тільки зростати”, — сказав експерт. 

За його словами, немає практично жодного місця, куди б не діставали українські безпілотники.

Спікер зазначив, що росіяни не говорять правду про українське походження “хлопків” на окупованому Кримському півострові, оскільки їм важко визнати, що шансів у них немає.

На думку Варченка, павутиння траншей, виритих окупантами РФ у Криму, є лише показником того, що росіяни бояться втратити півострів, оскільки фактично ці оборонні споруди в сучасній війні не можуть бути серйозним фактором зупинки військ, що наступають.

“І ці траншеї — всього лише шрами на тілі України зараз у Криму, які після війни, звісно ж, будуть засипані, будуть розміновані. Звичайно ж, там будуть пляжі на цих місцях”, — сказав Варченко. 

Він також зазначив, що за фактом є всього два напрямки постачання боєприпасів для Криму, один з яких — це Керченський (Кримський) міст.

“Тільки два логістичні шляхи й альтернатив якихось більш-менш помітних немає. Але ми ж не будемо серйозно сприймати той понтон або човник, який може під’їхати з боку Росії до Керчі. Тому, звичайно ж, тільки одна автомобільна гілка цього мосту, тому що друга, як відомо, вона знищена, і залізнична гілка, і плюс той захоплений коридор через Маріуполь, Бердянськ до Криму”, — сказав Варченко.

У разі, якщо ці напрямки будуть перекриті, російським окупантам не вдасться довго утримувати оборону. Водночас в України є розуміння, де розташовані російські військові склади і бази.

“І зрозуміло, що ці склади та бази є першочерговими об’єктами удару, а диверсифікувати їх, якось раз кидати додатково… Вони й так уже розкидали їх додатково, розуміючи, що українці можуть дістати, не в одному місці намагаються тримати. Але цей шлях дуже дорогий і не завжди можливий. Я абсолютно точно знаю, що скільки б вони не зібрали в Криму військової амуніції, можливостей їхніх все одно не вистачить для ефективної й тривалої оборони. Тривалої, я маю на увазі на кілька місяців”, — сказав експерт.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube