Складно сказати, чий внесок більший у європейську і євроатлантичну безпеку, ніж наших воїнів, – Зеленський (ВІДЕО)


23:1220.04.2023

Володимир Зеленський у вечірньому зверненні розповів, що звернувся до парламенту Мексики, і він вдячний цій країні за розуміння механізмів міжнародного права і системи безпеки, бо без першого неможливе друге.

Якщо право не працюватиме, бандити і агресори ставатимуть нахабнішими, ми маємо цього не допустити, переконує президент.

-Захист України – саме цьому сьогодні в Києві були присвячені переговори з очільником НАТО Єнсом Столтенбергом. Захист усього міжнародного порядку, заснованого на правилах. Захист життя.

Готуємося до зустрічі «Рамштайну», і позиція пана Столтенберга є важливою. Готуємося до наших активних дій на фронті: вони неминучі.

Готуємось до саміту НАТО у Вільнюсі, який запланований на літо цього року. Але його зміст опрацьовується вже зараз саме на таких зустрічах, у контактах різного рівня, які ми ведемо з нашими партнерами.

Ані більшість українців, ані більшість європейців, ані більшість жителів усього простору НАТО не зрозуміють лідерів Альянсу, якщо на цьому саміті у Вільнюсі не прозвучить заслужене політичне запрошення для України до Альянсу.

Україна все зробила для того, щоб наша заявка була задоволена. Складно навіть сказати, чий внесок більший у європейську і євроатлантичну безпеку, ніж наших воїнів…

Зеленський також розповів про зустріч з мером Парижу, що справила на нього позитивне враження,© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube