В Одесі радіомеханік оборонного заводу виявився зрадником – наводив дрони, здавав секрети (ФОТО)


11:2213.04.2023

Служба безпеки затримала ще одного ворожого інформатора у ході контрдиверсійних заходів на Одещині.

За даними контррозвідки СБУ, зловмисник поширював інформацію про місця розташування підрозділів Сил оборони і стратегічно важливих об’єктів оборонно-промислового комплексу Одеси. Саме за його координатами окупанти здійснили один з ударів іранськими дронами «Shahed» по території обласного центру.

За даними слідства, поплічником окупантів виявився радіомеханік одного з одеських заводів військово-промислового комплексу. Чоловік поширював у створеній ним в месенджері «Telegram» групі, учасники якої були переважно росіяни, інформацію про місця розташування на оборонному підприємстві та поряд з ним підрозділів Сил оборони та їх озброєння. Крім того, інформатор «зливав» дані щодо виконання підприємством оборонних замовлень.

В Одесі радіомеханік оборонного заводу виявився зрадником - наводив дрони, здавав секрети (ФОТО) 1
В Одесі радіомеханік оборонного заводу виявився зрадником - наводив дрони, здавав секрети (ФОТО) 7
В Одесі радіомеханік оборонного заводу виявився зрадником - наводив дрони, здавав секрети (ФОТО) 3
В Одесі радіомеханік оборонного заводу виявився зрадником - наводив дрони, здавав секрети (ФОТО) 8
В Одесі радіомеханік оборонного заводу виявився зрадником - наводив дрони, здавав секрети (ФОТО) 5
В Одесі радіомеханік оборонного заводу виявився зрадником - наводив дрони, здавав секрети (ФОТО) 9

Встановлено, що після російських повітряних атак фігурант фіксував та поширював у власній групі наслідки «прильотів» із деталізацією ступенів ураження атакованих обʼєктів. Ці дані ворог міг використати для здійснення повторних та підготовки нових ударів дронами-камікадзе по українському місту.На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили затриманому про підозру за ч. 2 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань).

Йому обрано запобіжний захід ˗ тримання під вартою. Наразі триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин злочину. Заходи проводили співробітники СБУ в Одеській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube