На Херсонщині ЗСУ знищили черговий човен ДРГ в дніпровських плавнях


15:3029.03.2023

Про це повідомляє ОК “Південь” в оперативці за добу.

Ворог не припиняє підступні обстріли мирного населення правобережжя. Хоча кількість ворожих атак зменшилась до 30 за добу, але застосування авіації із скиданням керованих авіабомб стає плановою тактикою.

Надвечір пара винищувачів Су-35 атакувала двома такими снарядами Бериславський район. На фоні руйнувань житлових та адміністративних будівель, господарчих споруд, порушень комунікацій, обійшлось без жертв.

Результат виконання вогневих завдань нашими ракетно-артилерійськими підрозділами – демілітарізація 12 рашистів, чергового моторного човна, що окупанти намагалися використати для переміщення ДРГ між Дніпровськими островами, знищення безпілотного розвідника «Орлан-10» та багатоцільового тягача для артустановок. Корабельне угруповання ворога в Чорному морі під впливом шторму зменшено до 6 одиниць, продовжує маневрувати на ракетобезпечній для себе відстані від контрольованого Україною берега. На чергуванні 1 підводний ракетоносій, споряджений 4 ракетами типу «Калібр».

Штормова погода суттєво впливає на активність ворога, але розслаблятися зарано. Пильність та оперативність реагування на сигнали тривог залишаються актуальними.

Мінна небезпека на суходолі і в прибережній зоні також надзвичайно висока. Тривають роботи з розмінування в зоні стабілізаційних заходів, а сильне хвилювання моря сприяє винесенню до узбережжя морських мін.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube