“Ми нах** тут нікому не потрібні”. Жителі Маріуполя обурилися показухою, влаштованою для путіна в зруйнованому місті (ФОТО, ВІДЕО)


11:3719.03.2023

Президент Росії Володимир Путін уперше з початку війни відвідав анексоване українське місто Маріуполь. Про це стверджує пресслужба Кремля і видання з провладного пулу. Путін прилетів до Маріуполя на вертольоті, а потім за кермом автомобіля об’їхав кілька районів міста і поговорив із місцевими жителями.

За даними видання “Верстка“, співрозмовниками президента РФ виявилися жителі мікрорайону “Невський”. “Це маленький шматочок раю у нас тут”, – сказала одна з жінок.

Це обурило інших жителів Маріуполя. “Невський” – свого роду візитна картка анексованого міста, фактично єдиний відбудований мікрорайон у повністю зруйнованому місті.

“Шкода, що він до нашого будинку не під’їхав, лівий берег, площа! Без вікон, без дверей, без гарячої води та опалення. Поговорив би з місцевими жителями”, – пише в місцевому чаті його завсідниця – місцева жителька Інга, передає Можем объяснить.

"Ми нах** тут нікому не потрібні". Жителі Маріуполя обурилися показухою, влаштованою для путіна в зруйнованому місті (ФОТО, ВІДЕО) 1
"Ми нах** тут нікому не потрібні". Жителі Маріуполя обурилися показухою, влаштованою для путіна в зруйнованому місті (ФОТО, ВІДЕО) 3

“А навіщо його туди везти, його возили тими місцями, що збереглися, і новобудовами. Порожні котловани з під фундаментів зруйнованих будинків йому ніхто не покаже”, – погоджується з нею маріупольчанка Ірина.

“Ми нах** тут нікому не потрібні. Усе робиться для картинки по телевізору, щоб люди в Росії дивилися”, – резюмує ще один житель міста.

Ну, і як ми пам’ятаємо, це взагалі навряд чи був путін – без стола довжиною в футбольне поле, “сам за кермом” і таке інше.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'“Ми нах** тут нікому не потрібні”. Жителі Маріуполя обурилися показухою, влаштованою для путіна в зруйнованому місті (ФОТО, ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube