Відбулася велика нарада командувачів України і США, Зеленський взяв участь


13:0418.03.2023

Сьогодні, 18 березня, відбулася онлайн-зустріч представників вищого військового командування України та США.

Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак. Про ухвалені рішення він не сказав.

Разом з Головнокомандувачем Збройних Сил України Валерієм Залужним провели зустріч у режимі відеозв’язку з радником Президента США з питань національної безпеки Джейком Салліваном, міністром оборони Сполучених Штатів Ллойдом Остіном і головою Об’єднаного комітету начальників штабів Марком Міллі.

У зустрічі також взяли участь: міністр оборони України Олексій Резніков та його перший заступник Олександр Павлюк, командувач Сухопутних військ Збройних Сил України, командувач оперативно-стратегічного угруповання «Хортиця» Олександр Сирський, командувач оперативно-стратегічного угруповання «Таврія» Олександр Тарнавський, командувач Повітряних сил Збройних Сил України Микола Олещук і заступник керівника Офісу Президента Роман Машовець.

Ми детально поінформували союзників про поточну ситуацію на фронті, бойові дії на найскладніших напрямках, а також про нагальні потреби української армії.

Обговорили подальше надання нашій країні необхідної допомоги, зокрема техніки, озброєння та боєприпасів.

Наприкінці до розмови приєднався Президент України Володимир Зеленський. Він поділився з присутніми думками щодо звільнення українських земель від російських окупантів.

Ми подякували владі США та американському народові за всебічну й потужну підтримку нашої країни в боротьбі за свободу та повернення миру Європі.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Відбулася велика нарада командувачів України і США, Зеленський взяв участь' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube